+380 629 40 33 48
info@ap-grupp.com.ua
27 лютого 2017 року, співробітники благодійної організації “Благодійний фонд “Адвентистське Агенство Допомоги та Розвитку в Україні” (ADRA України) у партнерстві та за сприяння агропромислової групи “AP-GRUPP” та компанії “СТТ” доставили мешканцям Сартани будівельні матеріали для відновлення пошкоджень у домогосподарствах, які зазнали пошкоджень та руйнувань внаслідок неодавних обстрілів Сартани з важкого озброєння. Зокрема, мешканці вулиць Північна, Воїнів-визволителів, Генерала Куркчи, Пушкіна, Шмідта та Крайня, які постраждали внаслідок обстрілів, отримали будівельні матеріали для відновлення та реконструкції помешкань. Відтак, понад 30 домогосподарств, мешканці яких попередньо заповнювали у Сартанській селищній раді або онлайн анкети-заявки від ADRA України та агропромислової групи “AP-GRUPP” і компанії “CTT” на отримання допомоги для відновлення, отримали різноманітні матеріали, такі як шпаклівка стартова та фінішна, шифер, пісок, цемент, лист оцинкований, цвяхи шиферні, руберойд. На сьогоднішній день, така підтримка для постраждалих мешканців є дуже вагомою, адже вартість будівельних матеріалів не дозволяє більшості якісно відновити руйнування та повернути власним оселям безпечний стан для проживання людей.
Програма співпраці ADRA України з агропромисловою групою “AP-GRUPP” та компанією “СТТ” стала пілотним проектом задля допомоги нужденним у регіоні. Ініціатива директора агропромислової групи “AP-GRUPP” Торосяна Альберта Завеновича, який висловив бажання підтримати постраждалих спільно зі всією командою агропоромислової групи, та плідне партнерство з гуманітарною місією ADRA України, яка має чималий досвід роботи з нужденними, зробили якісний та добрий внесок у відновлення потраждалих внаслідок конфлікту у Донецькій області України.
Довідка:

Українська агропромислова компанія «АП-Груп» працює на ринку з 2009 року та динамічно розвиває різні напрями роботи: закупівлю та реалізацію сільськогосподарської продукції, транспортування наливних та насипних харчових вантажів автоцистернами, надає послуги з логістики. Більше про роботу компанії можна дізнатись на сайті агропромислової групи.
Допомога мешканцям Сартани
Все права защищены (С)
87510, Украина, Донецкая обл.,
г.Мариуполь, пр-т Лунина, 33
e-mail: info@ap-grupp.com.ua
тел/факс: +380 629 403348
AP-GRUPP